Noll Tamás

Noll Tamás

okl. építészmérnök, vezető tervező - tulajdonos
É-1 01-0005/05
M: +36 70 397 4071
email noll.tamas@teampannon.hu

Életrajz

Golda János

okl. építészmérnök, vezető tervező - tulajdonos
É/1 13 0218
M: +36 20 933 4084
email golda.janos@teampannon.hu

Életrajz
Madzin Attila

Madzin Attila

okl. építészmérnök, vezető tervező - tulajdonos
É/1 01-1474
M: +36 70 397 4071
email madzin.attila@teampannon.hu

Életrajz

Varga Bence

Varga Bence

okl. építészmérnök, vezető tervező - tulajdonos
É/1 01-6056
M: +36 70 629 4071
email varga.bence@teampannon.hu

Életrajz
Székely Tamás

Székely Tamás

okl. építészmérnök
É 13-1520
M: +36 70 328 0850
email szekely.tamas@teampannon.hu

Életrajz
Vörös Balázs

Vörös Balázs

okl. építészmérnök, okl. építőmérnök
É 01-4750
M: +36 70 614 2867
email voros.balazs@teampannon.hu

Életrajz
Cserháti-Bagdy Eszter

Cserháti-Bagdy Eszter

okl. építészmérnök

M: +36 70 621 4071
email bagdy.eszter@teampannon.hu

Életrajz
Costea Rafail

Costea Rafail

okl. építészmérnök

M: +36 70 429 5900
email rafail.costea@teampannon.hu

Életrajz
Tamás László

Tamás László

okl. építészmérnök

M: +36 70 429 5900
email tamas.laszlo@teampannon.hu

Életrajz
Antmann Somogyi András

Antmann Somogyi András

okl. építészmérnök
É 01-6568
M: +36 70 316 7904
email antmann.andras@teampannon.hu

Életrajz
Nagy Norbert

Nagy Norbert

okl. építészmérnök

M: +36 70 429 5900
email nagy.norbert@teampannon.hu

Életrajz
Ritter Dániel

Ritter Dániel

okl. építészmérnök
É 05-0501
M: +36 70 428 1239
email ritter.daniel@teampannon.hu

Életrajz
Gáspár Zsolt

Gáspár Zsolt

okl. építészmérnök

M: +36 70 427 9657
email gaspar.zsolt@teampannon.hu

Életrajz
Liu Dan

Liu Dan

okl. építészmérnök
RIBA 20020896, ARB 088995D
M: +36 70 428 7161
email liu.dan@teampannon.hu

Életrajz
Metzl Ádám

Metzl Ádám

okl. építészmérnök

M: +36 70 328 1853
email metzl.adam@teampannon.hu

Életrajz
Sasvári Áron

Sasvári Áron

okl. építészmérnök
É 01-6709
M: +36 70 676 2517
email sasvari.aron@teampannon.hu

Életrajz

Suhajda Péter

okl. építőmérnök, tartószerkezeti vezető tervező
05-0860, 05-51336
M: +36 70 312 9196
email suhajda.peter@teampannon.hu

Életrajz
Jobbágy Dávid

Jobbágy Dávid

okl. építőmérnök

M: +36 20 284 7581
email jobbagy.david@teampannon.hu

Életrajz
Kézi Balázs Péter

Kézi Balázs Péter

okl. építőmérnök

M: +36 70 320 8901
email str.dbc@teampannon.hu

Életrajz